Рябошапка звільнив заступника прокурора молодшого Голомшу

Руслан Рябошапка звільнив з посади заступника прокурора Львівської області Андрія Голомшу.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області. пишуть Варіанти.

Сьогодні, 22 жовтня, генпрокурор Руслан Рябошапка підписав два накази про звільнення з посади першого заступника прокурора Львівської області Олександра Русецького та заступника прокурора Львівської області Андрія Голомшу.

Зазначимо, Андрія Голомшу призначили на посаду заступника прокурора Львова у 2014 році. До цього у березні 2007 року його призначили на посаду старшого помічника прокурора Личаківського району Львова, а в же у липні 2008 року він став заступником прокурора Солом’янського району Києва.

Андрій Голомша є сином колишнього заступника в.о. Генерального прокурора Миколи Голомші, якого звільнили за законом про люстрацію і якого 14 серпня цього року Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді. У квітні-травні 2007 року Микола Голомша очолював прокуратуру Львівщини, а з травня того року його перевели на попередню посаду – заступника Генерального прокурора України.

Натомість Русецький до призначення на посаду в липні 2016 року працював на різних керівних посадах у прокуратурі Київської області.

Читайте также: Фінансові маневри Рябошапки: і собі, і друзям

Нагадаємо, з 15 жовтня Ірина Діденко очолила прокуратуру Львівської області. До цього вона працювала заступником начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції департаменту підтримання обвинувачення та представництва інтересів держави в судах Генеральної прокуратури України. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

About the author /


Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *