Путін погодиться на встановлення міжнародної адміністрації на Донбасі – ЗМІ

Президент Росії Володимир Путін готовий йти на компроміс для вирішення конфлікту на Донбасі. Встановлення на окупованих територіях Донецької і Луганської областей тимчасової міжнародної адміністрації для президента РФ є прийнятним варіантом, пише американський журнал TIME.

«Джерела в МЗС РФ повідомили нам, що Путін готовий зробити східну Україну регіоном, контрольованим тимчасовою міжнародною адміністрацією, як це було в Боснії та Герцеговині чи Косово», – йдеться у статті.

Однак анексію Криму президент РФ вважає законною і не готовий йти на поступки вимогам західних країн. У виданні зазначають, що мета діяльності російського лідера полягає у встановленні нового світового порядку, відповідно до якого Росія контролюватиме весь пострадянський простір.

За прогнозом TIME, Путін розпочне втілювати в життя свій план після чемпіонату світу з футболу у 2018 році, який відбудеться у РФ.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп під час розмови з журналістами повідомив, що привітав президента Росії Путіна з черговим переобранням та анонсував особисту зустріч – для обговорення конфлікту на Донбасі.

About the author /


Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *