Українці не хочуть бачити Порошенка та Гройсмана 1 вересня у школах

У Facebook поширюється заклик батьків школярів до президента, міністрів, нардепів та чиновників не брати участі в урочистостях з нагоди початку навчального року в школах.

«Шановні Президент, Прем’єр міністр, Міністри, депутати, чиновники. Звертаємось до вас із проханням не відвідувати, не планувати урочистих заходів із вашою присутністю 1 вересня у навчальних закладах. Ваша присутність змушує наших дітей влаштовувати свято вам. Якщо ви не знаєте, то «святкове вбрання» навчального закладу – кульки, прапорці, вам квіти – це все за кошти нас, батьків. Не даруйте нашим дітям букварики з вашими портретами, краще забезпечте своєчасне надходження підручників у школах», – йдеться в заклику.

При цьому автори звернення наголошують на можливості для посадовців пропіаритись за рахунок, вирішивши їхні проблеми – «Якщо вже така нестерпна жага PR у навчальних закладах є, то приїдьте 2 вересня туди, де ваша допомога буде необхідною, де міська чи районна влада не переймається освітою».

Зауважимо: на заклик батьків уже відреагувала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, заявивши, що приєднується до заклику.

Як відомоПорошенко уподібнюється Путіну.

About the author /


Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *