У Сумах викрито «конверт» на 10 мільйонів гривень

Про таке повідомила прес-центр СБУ: «Організували нелегальний бізнес троє місцевих мешканців.

Через фіктивні безтоварні угоди ділки виводили в тінь та переводили у готівку кошти майже десяти підприємств. Зловмисники також допомагали комерсантам мінімізувати податкові платежі до бюджету.

Оперативники задокументували, що серед клієнтів «конверту» були фірми, які отримували замовлення від деяких бюджетних структур регіону. Серед замовників нелегальних послуг, були також представники із Західної України, які легалізували сільгосппродукцію невідомого походження для експорту за кордон.

Після чого отримували можливість для неправомірного відшкодування державою податку на додану вартість. Під час обшуків у офісах конвертцентру та місцями проживання фігурантів справи, співробітники СБУ вилучили документацію, яку використовували для проведення фінансових оборудок, підроблені документи податкових органів, касові чеки про видачу готівки, печатки низки фіктивних фірм та банківські картки для отримання готівки».

Організатори «конверту» активно працювали три-чотири місяці і встигли вивести у «тінь» майже десять мільйонів гривень. Заблоковано рахунки фіктивних структур, які використовували ділки, найближчим часом на них буде накладено арешт.

About the author /


Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *