Серед столичних правоохоронців назріває бунт через колег з Донбасу

Після призначення нового голови нацполіції Києва до столиці місцеві правоохоронці почали бунтувати через засилля донецьких.

Серед правоохоронців Києва назріває бунт через несправедливу переатестацію і поблажливе ставлення до “донецьких” колег і їх протягування на впливові посади, передає ІНФОРМАТОР з посиланням на джерело в МВС.

Нагадаємо, що у грудні 2015 року начальником поліції Києва призначили Андрія Крищенка, який уславився у обороні райвідділення у Горлівці у травні 2014 року. Для громадськості це призначення стало своєрідним символом, що впливові посади у силових структурах нарешті почали очолювати герої війни.

Однак, за місяць на новій посаді Андрій Євгенович почав проводити власну кадрову політику у столичній поліції. За словами джерела, він почав перетягувати під своє керівництво убозівців з Донбасу. В першу чергу це “стара гвардія” донецьких, тісно пов’язана з оточенням Януковича. Серед столичних правоохоронців їх не безпідставно називають “сєпарами”. За словами київської “старої гвардії”, їхні донецькі колеги дозволяють собі під егідою начальника не просто “вільно висловлюватись”, а й відстоювати далеко не проукраїнські погляди.

При цьому, для київських правоохоронців встановили систему “решета”, за якого їх дуже ретельно переатестовують, дуже часто неадекватно та несправедливо. Подейкують про встановлення певного “ліміту” на кількість киян у новій поліції. А для дончан встановили “лагідні” умови для люстрації та переатестування на профпридатність, при тому, що більшість із них вірно служили Януковичу і виявляли лояльність до сепаратистів. Серед “місцевих” правоохоронців така несправедливість викликає конфлікт і спротив та, поки що, тихий бунт.

About the author /


Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *