"Forbes Україна" через Курченка припиняє бути Forbes

Американський видавничий дім Forbes заявив, що "Forbes Україна" більше не має права використовувати цей бренд, а також контент видання. Цей крок пов'язаний з тим, що 30 липня американський уряд включило Сергія Курченко, власника UMH Group, до списку санкцій.

Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на старшого віце-президента з корпоративних комунікацій Forbes Media Мію Карбонелл.

За її словами, Forbes обмежив використання ліцензії для "Forbes Україна" ще в минулому році (тоді видавництво відмовлялося від детальних коментарів, посилаючись на юридичні процедури).

Читайте также: Банкир Семьи не хочет возвращаться в Украину

З тих пір UMH продовжувало випуск журналу і підтримку сайту з брендом Forbes. Але 30 липня цього року уряд США помістило Курченко в список персон, які потрапляють під дію санкцій. Це забороняє американським компаніям, таким як Forbes, вести справи з Курченко прямо або опосередковано (в компаніях, де у бізнесмена частка становить 50% або більше). І це стосується, зокрема, UMH Group.

"Відповідно до розпорядження американського уряду, Forbes на 6 серпня 2015 зробив всі дії, щоб відмовити "Forbes Україна" в доступі до контенту і бренду. У зв'язку з цим, Forbes більш не надає UMH Group авторизований доступ до бренду Forbes для сайту UMH або доступ до домену forbes.ua", — йдеться в повідомленні представника компанії.

Нагадаємо, влітку 2013 року власник групи компаній ВЕТЕК Сергій Курченко став новим власником найбільшого українського медіахолдингу UMH.

About the author /


Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *