«Кременчук» залишився лідером УХЛ, перша перемога «Білого Барсу»: відео

У четвер, 19 вересня, відбулися ще два матчі Української хокейної ліги – Парі-Матч. Першу перемогу в сезоні здобув «Білий Барс». Натомість «Кременчук» теж переміг та залишився на першому місці в УХЛ.

Білий Барс – Динамо 6:2

Першою перемогою в сезоні закінчилося для «Білих Барсу» протистояння з МХК «Динамо» на домашній арені. З самого початку матчу господарі майданчика взяли гру до своїх рук. Уже до середини періоду «Білий Барс» вів у рахунку 2:0, а за кілька хвилин до кінця закинув і третю шайбу.

Уже здавалося, що команди підуть на перерву за рахунку 3:0, але буквально за секунду до сирени Богдан Панков відправив шайбу в ворота Микити Пеленського. Відзначимо, що це перша шайба юного нападника в формі «Динамо».

У середині другої двадцятихвилинки білоцерківці закинули свою четверту шайбу в матчі, на що «біло-сині» відповіли взяттям воріт у виконанні Микити Муртіщева, який зумів закинути в другому матчі поспіль. Однак, під саму завісу періоду нападник господарів Богдан Середницький закинув п’яту шайбу в матчі. В третьому періоді через два вилучень «біло-сині» пропустили шосту шайбу в матчі, яка і стала заключною.