Супрун назвала ідеальну вагу для кожної людини

З метою визначення наявності чи відсутності проблеми зайвої ваги, для можливості назвати ідеальну вагу для кожної людини, необхідно опиратися не лише масу тіла, пояснює Уляна Супрун.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Супрун зазначає, що для визначення ідеальної маси слід дивитися не на показники ваг, а  на пропорції фігури. У будь-якому випадку, талія має бути менша за стегна. У чоловіків співвідношення талії до стeгон має бути меншим чи дорівнювати 0.9, а в жінок – менше чи дорівнювати 0.85.

“Розподіл жиру в тілі значною мірою залeжить від спадковості — щільності рецeпторів гормонів на рiзних частинах тіла. Саме це зумовлює, приміром, великий бюст і відсутність тонкої талії в деяких жінок, або худорляві плечі, але досить великі сідниці та ноги в інших. В цьому разі важко “робити талiю” або “худнути в ногах” — найкраще, прийняти своє тіло і дбати про здоров’я. В цьому і полягає боді-позитив” – зазначає в.о. міністра охорони здоров’я України.

 

Супрун назвала ідеальну вагу для кожної людини

В той же час, здоровий індекс маси тіла — це співвідношення ваги до квадрата зросту. Цей індекс коливається від 18.5 до 24.9. Більшість людей мають насправді здорову вагу, але страждаючи певними фобіями, вважають себе надто товстими, тому змучують себе жорстокими дієтами та інтенсивними фізичними навантаженнями. Хоча жодної проблеми з вагою вони насправді не мають.

Крім того, співвідношення талії до стегон, може розповісти про загрозу вісцерального ожиріння. Та чітке розуміння вищенаведених показників допоможе вчасно виявити та почати ефективне лікування хвороби.

У гонитві за стрункістю та низькою вагою, жінкам слід бути вкрай обережними, адже брак жирової тканини небезпечний. Вона виділяє та змінює низку гормонів. В жінок із надто низьким вмістом цієї тканини в тілі, може початися дисменорея — порушення менструального циклу чи повне його припинення.

Нагадаємо, фруктова дієта допоможе схуднути та позбавитись за лічені дні зайвих кілограмів з користю для здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

About the author /


Post your comments