Зеленський звільнив Короля Артура з посади голови Луганської РДА

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про звільнення Артура Короля з посади голови Міловської районної державної адміністрації Луганської області.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється в указі президента №240/2019 від 29 липня 2019 року. Документ розміщено на сайті голови держави.

“Звільнити Короля Артура Станіславовича з посади голови Міловської районної державної адміністрації Луганської області у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в новому українському уряді планується створити ще й нове міністерство — гуманітарної політики. Зеленський вже призначив радника з гуманітарних питань. Ним став Володимир Бородянський — колишній генеральний директор «СТБ», власником якого є якого є Пінчук.

Також, президент Володимир Зеленський, вітаючи з Днем Хрещення Київської Русі-України, закликав предстоятелів церков до діалогу.

«Вітаю всіх з Днем Хрещення Київської Русі-України! Ця історична подія стала потужним стимулом до об’єднання стародавнього держави, її зміцнення і розвитку. Я закликаю предстоятелів церков до діалогу, щоб віра об’єднувала, а не роз’єднувала українців. В єдності – наша сила і наше майбутнє!» — написав Зеленський.

Також президент України Володимир Зеленський подав у Верховну Раду законопроект про цивільної конфіскації незаконно отриманих активів та кримінальну відповідальність за незаконне збагачення (10358 від 03.06.2019). Зараз «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за придбання таких активів», запропонований Зеленським, знаходиться на розгляді в Комітетах і не включений до порядку денного Верховної Ради України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

About the author /


Post your comments