У «Слузі народу» розповіли, з яких законопроектів почне роботу нова Рада

Перший робочий тиждень Верховної Ради України IX скликання буде дуже насиченим. Зокрема, готуються до розгляду законопроекти про процедуру імпічменту президента і зняття депутатської недоторканності.

Про це повідомив кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу» Віталій Безгін, передає Обозреватель.

Безгін нагадав, що деякі невідкладні законопроекти, які президент Володимир Зеленський подавав ще в попередню Раду, так і не були проголосовані.

«Це стосується, наприклад, процедури імпічменту президента», – уточнив він.

На питання, які ще законопроекти від глави держави можуть бути внесені і розглянуті Радою в перший же тиждень, Безгін відповів: «Зараз цей список напрацьовується. Я думаю, він стане публічним протягом найближчих тижнів. Там йде активна робота, і не тільки з питань недоторканності і контролю над депутатською діяльністю. Вона стосується і економічного блоку. З цього боку буде подача дуже невідкладних і термінових законопроектів».

Представник президентської партії не виключив, що з імовірністю «50 на 50» вже в перший тиждень народні обранці знімуть з себе недоторканність. Однак це може статися і пізніше – наприклад, протягом першого місяця.

«Ми будемо над цим працювати. Щоб зробити це якомога швидше. Це один з пріоритетів, і це буде відбуватися найближчим часом», – запевнив Безгін.

Він додав, що в перший місяць роботи (у вересні) депутати також планують розглянути проект Закону про засади адміністративно-територіального устрою України і законопроект про столицю.

Як повідомлялося раніше, керівник Офісу президента Андрій Богдан не думає, що Верховна Рада почне роботу на початку осені.

About the author /


Post your comments