Не дєлайте мнє нєрви: Насалик відреагував на підозру НАБУ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик побачив «політичний контекст» в оголошенні йому підозри у внесенні недостовірних відомостей в декларацію.

Про це Насалик повідомив на Facebook.

«Останнім часом хтось дуже хоче перевірити мене на стресостійкість і витрачає на це чимало часу і коштів. Чорнушні сайти цьому, звичайно, радіють, але звертаюся до тих, хто їм платить: не дочекаєтеся», – написав міністр енергетики та вугільної промисловості.

Міністр вважає, що «головна мета бруду, який майже щодня ллється зі «зливних бачків» в інтернеті», – відвернути його від виборчого процесу.

«Але, як кажуть в Одесі, «Не дєлайте мнє нєрви», ви все одно нічого не доб’єтеся. Що стосується підозри НАБУ і САП про нібито декларування мною недостовірної інформації, то повідомляю, що ця підозра була підготовлена на основі відповідного рішення НАЗК, яке було визнано незаконним і скасовано Верховним Судом України ще 10 квітня 2019 «, – підкреслив глава Міненерго.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро підготували повідомлення про підозру Насалику в декларуванні недостовірної інформації.

About the author /


Post your comments