МЗС РФ акредитувало сербського бойовика «ДНР» та представляє його журналістом

Міністерство закордонних справ Російської Федерації надало акредитацію сербському бойовику «ДНР» Деяну Беричу і тепер представляє його «іноземним журналістом». Про це на засіданні форуму ОБСЄ із співробітництва в галузі безпеки повідомив заступник постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Лоссовський, передає Укрінформ.

За словами представника України, раніше в ході засідань форуму ОБСЄ російська делегація цитувала «іноземного журналіста» Берича, який заявляв про обстріли українськими військовими мирних міст на Донбасі.

«Він – військовий злочинець і вбивця, якого допускають на брифінги в МЗС РФ як нібито «іноземного журналіста» з метою продукування пропагандистських питань і коментарів для дискредитації України, і ЗСУ зокрема», – заявив дипломат.

Лоссовський зазначив, що українська делегація передала представникам Сербії всю наявну інформацію про участь Берича в бойових діях на Донбасі. Тому після повернення до Сербії бойовику загрожує тривале тюремне ув’язнення.

Нагадаємо, Берич, позивний якого «Декі», на Донбасі воював з 2014 року і був керівником групи снайперів з Сербії.

About the author /


Post your comments