Вакарчук розповів, хто фінансує його партію

У партії «Голос» Святослава Вакарчука є достатньо заможні люди (спонсори), які забезпечують її фінансову незалежність, але не є олігархами.

Про це Вакарчук розповів в ефірі ICTV.

«Ми точно не збираємося брати жодної копійки у жодного з олігархів або тих, кого вважають олігархами. Тому що я вважаю неприпустимим говорити про боротьбу з олігархами, а потім приходити і брати в них гроші», – заявив він.

Вакарчук натякнув, що саме так робить дехто.

«Я знаю людей, які щодня говорять, що треба боротися з олігархами, але всі ми розуміємо, що якщо не було би олігархів, то і їхнього політичного майбутнього теж не було», – додав музикант.

За словами Вакарчука, вони діють іншим способом: уже сьогодні мають десятки достатньо заможних людей, яким дуже далеко до олігархів, і які чесно заробляють свій шматок хліба та готові підтримувати.

Крім того музикант зауважив, що на офіційному сайті партії є спеціальна опція «пожертвувати»: кожен охочий може підтримати фінансово; сам Вакарчук теж фінансово спонсорує партію.

«Якщо робити по-чесному та ефективно свою передвиборчу кампанію, то вона буде коштувати в рази менше, ніж це малюють політтехнологи цим надутим грошовим мішкам», – пояснив він.

«Я не кажу, що вона буде безкоштовною, чи що нам не потрібно грошей, але ми постараємося зробити її ефективною, тому що ми хочемо кожну копійку використовувати з користю. Аби потім ці копійки, вкладені гроші допомагали нам допомагати людям», – відповів Вакарчук.

Нагадаємо, Вакарчук 16 травня в Києві презентував свою політичну партію «Голос», яка братиме участь у парламентських виборах.

About the author /


Post your comments