Скандали та суцільний безлад: як проходить видача паспортів РФ на окупованому Донбасі

У мережі показали жахливу тисняву в черзі за російськими паспортами на Донбасі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео того, що відбувається в Харцизьку (контролюють бойовики “ДНР”) в YouTube опублікував Іван Іванов.

“Ось в такому бардаку проходить прийом документів на громадянство Росії в міграційній службі “ДНР”. Порядку і черговості і не пахне… На листи та скарги жодна гаряча лінія “ДНР” не відгукується”, – скаржиться авто ролика, який ймовірно також прийшов за російським паспортом.

“Як продали Україну, так само здадуть і Росію. Головне, більше облич зафіксувати, для “історії”, – відповідає йому Вален Шо.

Нагадаємо,  1 травня було офіційно опубліковано указ президента Російської Федерації Володимира Путіна про надання права на отримання російського громадянства в спрощеному порядку для українців, які живуть на Донбасі.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і вимушено переміщених осіб Юрій Гримчак заявляв, що незважаючи на те, що в Україні немає технічних засобів для визначення громадян, які отримають паспорт громадянина РФ, чиновники зможуть дізнатися про зрадників.

Днями стало відомо, що російські паспорти, які окупанти видають жителям Донбасу, в більшості випадків діятимуть тільки на території Ростовської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

About the author /


Post your comments