Королева Летиція здійснила вихід в образі від улюбленого бренду Меган Маркл: ефектні фото

46-річна іспанська королева не знає слова «відпочинок». Кілька днів поспіль Летиція здійснює чимало офіційних виходів, для кожного з якого підбирає стильний образ, комбінуючи різні бренди. Під час останньої появи Її Величність зробила акцент на вбранні від улюбленого бренду Меган Маркл.

Герцогиня Сассекська неодноразово з’являлася на публіці у розкішних сукнях та пальтах від бренду Carolina Herrera. З часом чимало знатних персон запозичили у неї любов до марки. До прикладу, королева Летиція все частіше з’являється у вбраннях від Carolina Herrera і в п’ятницю, 31 травня, вона вкотре поєднала свій образ з цим брендом.

Читайте також: У ніжній сукні з квітковим принтом: ефектний образ королеви Іспанії

Комбінуючи марки від дизайнерів різних країн королеві Летиції вдалося поєднати усе у довершений класичний образ, підкресливши свою елегантність. Вона одягнула білу шифонову блузу на короткому рукаві від Carolina Herrera, яку красиво заправила у спідницю-олівець з трендового деніму. Образ доповнили блакитні босоніжки, сумка від італійського бренду Furla і діамантові сережки неординарної форми.

Королева Летиція
Королева Летиція / Instagram / @royal.addicted

Королева Летиція
Королева Летиція / Instagram / @royal.addicted

About the author /


Post your comments