Ці чотири продукти ефективно розріджують кров

Підвищене згортання крові, при якій вона стає занадто густою, може спровокувати розвиток захворювань серцево-судинної системи. В такому випадку, кров згущається ще більше, створюючи в артеріях закупорки, в результаті людина автоматично потрапляє в групу ризику інсультів, інфарктів, варикозу, тромбофлебіту, гіпертонії, вегето-судинній дистонії, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця і так далі.

Завдяки тому, що кров буде рідшою, посилиться кровообіг і кисень, а також всі корисні речовини надійдуть до внутрішніх органів в повному обсязі, чого не відбувається тоді, коли вона густа. До того ж, розрідження крові – це перевірений і ефективний метод попередження всіх перерахованих вище недуг, пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на hronika.info.

Існує маса народних способів для розрідження крові, втім, як і медикаментозних препаратів, що мають аналогічні властивісті. Але оскільки таблетки – суцільна хімія, а захоплюватися народною медициною лікарі не радять, на допомогу приходять доступні продукти харчування, у яких є здатність розріджувати кров.

Лимон не має ніяких протипоказань, тому його можуть їсти навіть діти. Крім зниження згортання крові, лимони володіють цілим спектром корисних властивостей.

Журавлина відмінно знижує в’язкість крові, причому, незалежно від того, в якому вигляді її вживають.

Часник має потужні властивості розрідження крові, буквально одного зубчика на день достатньо для зниження згортання крові.

Імбир збагачений антиоксидантами і ліпідами, які очищають судини і кров, а також благотворно впливають на її склад.

Щоденне вживання цих продуктів не зашкодить здоров’ю, а, навпаки, захистить від багатьох хвороб і оздоровить організм.

Нагадаємо, раніше медики назвали гречку найкориснішою кашею для здоров’я. Саме гречка найбільш оптимально збалансована за амінокислотним складом, в ній багато білка, є залізо і багато інших корисних речовин.

Також раніше американський дієтолог Кері Глассман розповіла про те, як посилити корисні властивості зеленого чаю. За її словами, користь зеленого чаю зменшується при додаванні ароматизаторів і будь-яких інших добавок і підсолоджувачів.

Додамо, що фахівці назвали оптимальний “розмір” порцій їжі під час схуднення. Методика, за допомогою якої ви зможете розподілити порції, використовує звичайну людську руку.

About the author /


Post your comments