Порошенка звинуватили у захопленні Житомирської кондитерської фабрики

Президента Петра Порошенка звинуватили в організації рейдерського захоплення та зупинці роботи одного з основних конкурентів президентської корпорації Roshen – Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ». Про це заявив американський бізнесмен, власник фабрики «ЖЛ» Ігор Бойко.

У мережі стрімко набирає перегляди відео, в якому детально розказано, хто і за чиїм наказом скоїв розбійне захоплення кондитерської фабрики в Житомирі та зупинив роботу підприємства. Менше ніж за дві доби відео в Facebook переглянули понад мільйон українців.

У відео фігурують прізвища високих посадових осіб, зокрема, виконавцем захоплення називають народного депутата Сергія Пашинського, а безпосереднім замовником – президента Петра Порошенка.

«На особистій зустрічі голова РНБО Турчинов по секрету сказав, що наказ захопити фабрику Пашинський отримав особисто від Петра Порошенка», – каже власник фабрики Ігор Бойко. 

У відео детально розказано, що передувало захопленню фабрики. Головною причиною став стрімкий розвиток житомирської фабрики та перше місце з експорту солодощів, значне випередження за цим показником кондитерської корпорації Roshen.

У коментарях українці вимагають відповіді щодо цієї ситуації від НАБУ, САП, ГПУ, ДБР та МВС. Людям не зрозуміло, чому фабрика більше трьох років знаходиться у руках бандитів. Жоден правоохоронний орган за дві доби не прокоментував відео та ситуацію із захопленою Житомирською кондитерською фабрикою.

Як повідомлялося, народний депутат Сергій Пашинський від імені «Блоку Петра Порошенка» роздає на Житомирщині прострочені цукерки із захопленої рейдерами Житомирської кондитерської фабрики.

Раніше подарунки для своїх виборців закупила на контрольованому рейдерами нардепа Пашинського підприємстві ВО «Батьківщина».

About the author /


Post your comments