Комфортний шопінг у торговому центрі Ocean Plaza: основнi переваги

У сучасних людей вільного часу не надто багато, тому вони намагаються максимально результативно використовувати кожну хвилину. Цей принцип є актуальним у всіх сферах життя, в тому числі в області шопінгу. Кияни – не виняток із загального правила, що і підтверджує популярність сучасних торгових центрів.

Численні магазини в Києві пропонують продукцію вітчизняних і зарубіжних виробників в широкому ціновому діапазоні, але розташовані торговельні заклади на досить великій відстані один від одного. Набагато простіше, вигідніше і комфортніше відправитися за покупками у великий торгово-розважальний центр, розташований в самому центрі столиці України.

Торговий центр Ocean Plaza

Тенденція поєднувати шопінг з відпочинком і насиченим дозвіллям користується популярністю у всьому світі. Кияни та гості Києва вважають за краще урізноманітнити шопінг розвагами, отримуючи при цьому масу задоволення. Відвідування сучасного торгово-розважального центру стало для покупців формою дозвілля і одночасно можливістю вирішити безліч проблем. Шикарний торговий центр Ocean Plaza знаходиться на Либідській площі в крокової доступності від історичної частини міста. До «Оушен Плаза» можна дістатися різними способами, в тому числі дійти з Хрещатика по Великій Васильківській.

Дістатися до торгового центру можна громадським транспортом, а для власників автомобілів облаштовані комфортабельні парковки на 1200 місць. Чудовий будинок є яскравим зразком сучасної архітектури. Засклений фасад нагадує гігантський кристал. По дизайну і рівню оформлення в Києві будівлі «Оушен Плаза» немає рівних. Ультрасучасний дизайн будівлі, відкритого в 2012 році, створила міжнародна компанія Chapman Taylor. Прогулянки по трьох поверхах, на яких розташовані магазини, ресторани, кафе і т.д., доставляють масу задоволення відвідувачам, які спостерігають унікальні світлові інсталяції. Переміщення між поверхами забезпечують сучасні панорамні ліфти.

Купуємо в «Оушен Плаза»

Кількість магазинів в торговому центрі – 420. У магазинах ТРЦ представлені товари відомих вітчизняних і зарубіжних брендів, подробиці про які можна дізнатися на сайті . Різноманітність асортименту, рівень якості та ціновий діапазон здатні задовольнити найвибагливішого покупця. На прилавках магазинів і бутиків представлені виключно сертифіковані оригінальні товари, тому любителі шопінгу можуть бути впевнені в бездоганній якості пропонованої продукції брендів.

Безсумнівною перевагою вибору ТРЦ Ocean Plaza для шопінгу є висока кваліфікація продавців і менеджерів магазинів, компетентність персоналу торгового центру. Якщо виникнуть будь-які питання, покупцям нададуть допомогу консультанти на інформаційній стійці. Поповнити рахунок або зняти готівку можна в численних банкоматах і в відділенні банку, який надає послуги кредитування. Величезний гіпермаркет пропонує продукти, напої та інші товари в широкому асортименті.

Відпочиваємо в Ocean Plaza

Можливостей для відпочинку в торгово-розважальному центрі не менше, ніж для вигідного шопінгу:

  • найбільший в Європі акваріум ємкістю 350000 літрів дозволяє помилуватися екзотичними мешканцями морського дна;
  • більше 30 кафе і ресторанів пропонують страви різних національних кухонь;
  • чудовий фонтан, біля якого можна відпочити під дзюрчання струменів води;
  • безліч кінозалів;
  • салон краси з першокласними майстрами і новітнім обладнанням;
  • 8-зальний кінотеатр «Сінема Сіті»;
  • Картинг-центр «Картманом»;
  • City Beach Club;
  • дитячий розважальний центр «Хеппілон»,

Торгово-розважальний центр Ocean Plaza працює 7 днів на тиждень 24 години на добу. Двері «Оушен Плаза» завжди відчинені для цінителів комфортного шопінгу і якісного відпочинку.

About the author /


Post your comments