Томос: ПЦУ здобула потужну перемогу в Україні

Станом на 19 березня до Православної церкви України перейшло 484 парафіяльні храми і два кафедральні собори УПЦ МП.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на дані карти переходів до ПЦУ з УПЦ МП.

Так, протягом 17 березня, до ПЦУ перейшло вісім парафій: Храм Архістратига Михаїла с. Завадівка, Свято-Дмитрівський храм с. Бедриківці і Храм Різдва Пресвятої Богородиці с. Вишнівчик в Хмельницькій області; Петро-Павлівська церква с. Поліське в Рівненській області; Церква Різдва Христового с. Василівка в Миколаївській області; церква с. Станишівка в Житомирській області; церква с. Тристень у Волинській області; Церква Різдва Пресвятої Богородиці с. Припутні в Чернігівській області.

Днем раніше, 16 березня, ПЦУ прийняла чотири парафії – Храм Покрова Пресвятої Богородиці с. Слобідка-Смотрицька в Хмельницькій області; Спасо-Преображенська церква м. Охтирка на Сумщині; Свято-Миколаївська церква с. Будятичі у Волинській області; Церква пророка Божого Іллі с. Стрільчинці у Вінницькій області.

Томос: ПЦУ здобула потужну перемогу в Україні

Нагадаємо, у селі Лука-Мелешківська у Вінницькій області, прихильники Московського патріархату побили вікна та зламали двері Спасо-Преображенського храму через те, що віряни перейшли до Православної церкви України.

Нагадаємо також, у неділю, 10 березня, у Сестрятин Радивилівського району Рівненської області представники МП влаштували провокації, заблокувавши вхід до церкви, громада якої перешла до ПЦУ.

About the author /


Post your comments