Спроба «Нацкорпусу» прорватись до Порошенка в Черкасах: постраждали 22 поліцейських

Внаслідок сутички в Черкасах 9 березня під час спроби представників «Нацкорпусу» прорватися на виступ президента Петра Порошенка, постраждало 22 працівника поліції.

Саме стільки правоохоронців, які отримали травми внаслідок сутички, звернулися до лікарні станом на 9:00 10 березня, повідомили в поліції. З цього числа 19 правоохоронців госпіталізували.

Читайте також: Не буде поблажливості до бойових заслуг, – Аваков про Нацкорпус і сутички у Черкасах

Що відомо про сутички в Черкасах 9 березня?

Представники «Нацкорпусу» вийшли на акцію з нагоди візиту до Черкас резидента Петра Порошенка. Спершу члени організації прийшли до палацу «Дружби народів», де виступав глава держави, і хотіли підійти ближче до сцени. Проте на заваді стали правоохоронці. Саме тоді спалахнули сутички з поліцією, внаслідок чого постраждали правоохоронці.

У поліції кажуть, що члени «Нацкорпусу» провокувати на бійку прохожих, застосували до правоохоронців газ дратівливої дії, фізичну силу, підпалили фаєри і спробували заблокувати кортеж президента.

Зрештою, поліції вдалося відтіснити представників «Нацкорпусу». Правоохоронці відкрили 2 справи за фактом сутичок.

Перед інцидентом у Черкасах активісти «Нацкорпусу» разом з ветеранами війни на Донбасі прийшли на Майдан Незалежності у Києві. Учасники цієї акції намагались привернути увагу суспільства до скандалу із розкраданням в «Укроборонпромі».

Чого «Нацкорпус» вимагав від Порошенка?

Активісти вимагали від президента чесного розслідування скандальної справи про корупцію в держпідприємстві «Укроборнпром». Зокрема, вимагали ув’язнити фігурантів справи заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олега Гладковського та його сина Ігоря.

Дивіться відео з місця сутичок у Черкасах:

About the author /


Post your comments