Розкрадання в «оборонці»: «Нацкорпус» дав Порошенку тиждень на арешт Гладковських

Політична партія «Національний корпус» має намір продовжувати акції протесту виключно проти президента України Петра Порошенка, якщо фігуранти корупційного скандалу в оборонно-промисловому комплексі не будуть заарештовані.  

Про це заявив лідер політсили Андрій Білецький під час прес-конференції у Києві 11 березня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Ми хочемо не конфлікту з Національною гвардією і не конфлікту з поліцією. Ми хочемо, щоб Свинарчуки (Гладковськіред.) й ті люди, які їх покривають, сіли у в’язницю. І нас з цього не зіб’єш. Ми будемо продовжувати акції виключно проти Порошенка», – зазначив він.

Керівник центрального штабу «Національного Корпусу» Родіон Кудряшов додав, що вони дали Порошенку тиждень, щоб він «взяв свою слухавку і наказав лакеям, суддям та прокурорам, заарештувати цих покидьків».

«Якщо цього не буде, наш наступний крок – субота, 16 березня, Майдан Незалежності. Це буде акція без прапорів та політичної символіки. Наша мета, щоб усі причетні до розкрадання в «оборонці» опинилися за ґратами», – сказав він.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі показали, як оточення президента Порошенка розкрадає сотні мільйонів гривень, виділених на оборонно-промисловий комплекс України. Серед фігурантів скандалу – один з давніх партнерів президента Олег Гладковський, тільки після розголошення звільнений з посади заступника секретаря РНБО.

Повідомлялося, що днями у Черкасах представники «Нацкорпусу» атакували мітинг за Порошенка, змусивши втікати його учасників і самого президента.

About the author /


Post your comments