На окупованому Донбасі цікаво заговорили про Україну: спливли подробиці

У мережі розповіли про ймовірну підготовку бойовиками “ДНР провокації у день виборів президента України – 31 березня. Терористи готують проведення “протестної акції” за участі бюджетників з окупованих територій Донбасу, однак мітинг має бути…  “на підтримку” України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє у Twitter блогер, що пише під ніком 1й АНТИреспубликанский‏.  

Читайте також: Вибори-2019: всі кандидати в президенти України

Блогер звернув увагу на повідомлення в донецькому пабліку, де розповіли про організацію окупантами мітингу 31 березня на підтримку України. Працівників бюджетного підприємства з окупованого Донецька зобов’язали прийти 31 березня на мітинг “в підтримку України”, також їм пообіцяли видати прапори України на місці.

 

На окупованому Донбасі цікаво заговорили про Україну: спливли подробиці

Нагадаємо, стало відомо  про провокацію, яку  бойовики придумали в день українських виборів, 31 березня. Бойовики збирають мітинг 31 березня і вимагають всіх бюджетників прийти на нього.

Також ми розповідали, що бойовики “ЛНР” знову почали поширювати фейкові повідомлення, звинувачуючи Україну в організації провокацій на Донбасі, що, на їх думку, дасть можливість українській владі відтермінувати або cкасувати вибори президента України 31 березня.

About the author /


Post your comments