Кремль готується до великої війни зі США, В Росії чекають на плачевне майбутнє

У сучасній військовій доктрині Росії все більше термінів часів «холодної війни», але результат протистояння з Заходом може бути настільки ж плачевний, як і в 1991 році для Радянського союзу.

Про це висловився російський військовий експерт Павло Фельгенгауер, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Новая газета».

Експерт зазначив, що 2 березня начальник Генштабу ВС РФ Валерій Герасимов виступив в Москві з доповіддю, яку «можна визнати істотно видозміненою в умовах все більш напруженого глобального протистояння з Заходом новою «доктриною Герасимова» («Герасимов 2.0»)».

Говорячи про причини такого висновку, Фельгенгауер вказав на тон викладу офіційних документів, в які повернулася термінологія часів розпалу «холодної війни». США та їх союзники називаються «агресорами», які готові напасти в будь-який момент, а також «ймовірними противниками», як це було п’ятдесят років тому.

Формально в російську Військову доктрину закладені оборонні принципи. Але при цьому експерт вказує, що радянська концепція активної оборони передбачала масований прорив до Ла-Маншу.

У своїй доповіді Герасимов пішов слідом за Володимиром Путіним і перерахував сучасну російську зброю. При цьому він підкреслив, що гонки озброєнь не буде, оскільки цю зброю «буде створено в рамках запланованого військового бюджету».

Але при цьому експерт звертає увагу на прагнення військових начальників «забезпечити технічну, технологічну, організаційну перевагу над будь-яким потенційним противником». Таким чином, сили російської армії повинні домогтися переваги над об’єднаними силами решти людства. Це саме та мета, до досягнення якої прагнув радянський Генштаб. «Тільки СРСР не витримав економічної і соціальної перенапруги і безславно розвалився в 1991-му», – нагадав Фельгенгауер.

Експерт також зазначив, що «доктрина «Герасимов 2.0» істотно скоригована в бік посилення в порівнянні з «доктриною Герасимова» зразка 13-го року», але при цьому «Генштаб, як за часів холодної війни, в обґрунтування нестримної мілітаризації Росії вигадує або в десятки разів перебільшує зовнішні загрози».

З усього цього Фельгенгауер робить висновок: «Кінцевий результат нової спроби домогтися переваги «над будь-яким потенційним противником» буде, напевно, настільки ж плачевний, що і в 1991 році».

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилося відео спілкування президента РФ Володимира Путіна з журналістами, де глава Кремля знову з гордістю розповів про військові розробки Росії і про те, як Росія буде стріляти ядерними ракетами.

Додамо, що російська журналістка Юлія Латиніна розповіла, що Росія може завдати ядерного удару у відповідь на розміщення Сполученими Штатами Америки нового озброєння в Європі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

About the author /


Post your comments