У Сенат США внесли законопроект із «азовськими» санкціями проти РФ

Група американських сенаторів у середу, 13 лютого, представила законопроект про запровадження нових санкцій проти Росії через напад на українські судна у Керченській протоці та втручання у внутрішні справи інших країн.

Про це повідомляється на сайті комітету Сенату США.

Так, через спроби Росії підірвати демократичні інститути в інших країнах передбачено обмежувальні заходи проти інвестицій у російському нафтогазовому секторі, щодо суверенного боргу РФ, кібер-сектору, банківського сектору, а також щодо політиків, олігархів і членів їхніх сімей, причетних до «незаконної й корупційної діяльності від імені Володимира Путіна».

Окремо зазначені санкції проти РФ стосовно агресії Росії в Україні, зокрема через напад на українські кораблі та захоплення в полон моряків. Документ передбачає санкції щодо 24 агентів ФСБ, причетних до нападу на українські судна, а також щодо енергетичних проектів Росії за межами країни і сектору видобутку сирої нафти.

Нагадаємо, російські силовики захопили два малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» й «Нікополь», рейдовий буксир «Яни Капу» та 24 військовослужбовців ВМС України 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки.

Захоплених українських моряків окупаційний суд у Криму заарештував на два місяці. Їх перевезли до московських слідчих ізоляторів «Лефортово» і «Матроська тиша». Всі ув’язнені моряки натомість заявили російському слідству, що є військовополоненими.

About the author /


Post your comments