Немає діалогу між МОЗ і парламентом, – нардеп про призначення Супрун

З однієї сторони, Уляна Супрун та її команда звітують про успіхи, а з іншої, є дуже багато скарг від виборців, що вони не задоволені медреформою.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Попов.

Пан Попов вважає, що є дві причини, через які є дискусії щодо діяльності Уляни Супрун на міністерській посаді. Одна з них стосується подвійного громадянства.

«Закон має бути один для всіх. Чому ми давимо маленьких чиновників у місті Берегове через те, що в них угорські паспорти, а тим часом член Кабінету Міністрів не вийшла з громадянства іншої держави. Тут треба зробити вибір: або показати документ, що позбавлена громадянства, і працювати далі, або перейти на посаду радника. Є інший варіант – можна змінити закон», – зазначив Попов.

За його словами, друга дискусія стосується ефективності медичної реформи. Немає об’єктивної картини. У нас немає діалогу між Міністерством охорони здоров’я і парламентом, якому вони повинні бути підзвітні.

«Реформа фінансування медицини проходить, і там більше успіхів. З точки зору пацієнта він багато чого не розуміє, приходить до депутата і жаліється. Ми хочемо відповіді на ці питання, поки ми їх не отримаємо  у нас буде ця дискусія», – переконаний політик.

Крім того, пан Попов зауважив, що якщо завтра винести питання на голосування про призначення міністром Уляни Супрун, вона не буде призначена. І зовсім не тому, що фарм-мафія скупила всіх депутатів, вона може купити 10-20 депутатів, але не всіх.

«Давайте зробимо парламентські слухання, задамо питання, отримаємо відповідь і зрозуміємо, як працює реформа. Без цього ця вся дискусія – ні про що», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Рішення суду стосувалося позову нардепа від «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука.

About the author /


Post your comments