У Києві активісти «С14» побилися з сепаратистом

Бійка сталася на зборах представників ветеранських спілок.

Під час зборів представників ветеранських спілок у Київському міському палаці ветеранів сталися сутички між представниками націоналістичної організації «С14» та проросійським активістом Анатолієм Кремнєвим.

Про це повідомляє кореспондент видання ІНФОРМАТОР.

За словами координатора «С14» Сергія Мазура, активісти організації навідалися на захід, оскільки на ньому розглядалося питання про звернення до влади із пропозицією ліквідувати нещодавно створене Міністерство у справах ветеранів, яке очолила народний депутат від БПП Ірина Фріз.

Вимога закрити міністерство, стверджує активіст, з’явилася після того, як уряд заблокував фінансування проросійських ветеранських організацій.

За словами кореспондента ІНФОРМАТОРа, під час заходу сталося декілька сутичок. Спершу представники «С14» поштовхалися з чоловіками, які охороняли збори, аби потрапити в актовий зал.

Бійка з кров’ю і кулаками спалахнула після того, як активіст руху «С14» Сергій Бондар повідомив, що на зборах присутній проросійський громадський діяч Анатолій Кремнєв.

Анатолій Кремнєв

Бондар продемонстрував присутнім фото Кремнєва з луганськими бойовиками, після чого сепаратист вийшов на трибуну. Діалог між Кремнєвим і його однодумцями та представниками «С14» не склався. Зчинилася бійка.

Кремнєв по центру з проросійськими «казачками»

Сутички між патріотами та проросійськими активістами зупинили правоохоронці. Для локалізації конфлікту поліцейські застосували сльозогінний газ.

Початок бійки дивитися з 33:30

У ході бійки один із соратників Кремнєва отримав пошкодження, медики «швидкої» надали йому допомогу.

Ніхто з учасників конфлікту не був затриманий.

Активісти «С14» після сутички

Щоб вичерпати непорозуміння щодо доцільності існування міністерства ветеранів представник Ірини Фріз запросила учасників зборів взяти участь у діалозі в стінах міністерства.

Нагадаємо, сьогодні націоналісти прийшли до комуністів, які вимагають скасувати міністерство ветеранів.

Фото, відео – Роман Пєтушков

About the author /


Post your comments