«ОПОРА» заявила про напад на свого активіста у Кропивницькому

Увечері, 26 січня, скоєно напад на громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадянської мережі «ОПОРА» у Кіровоградській області Євгена Гурницького.

Сам він пов’язує напад із професійною діяльністю, повідомляється на сайті організації.

«Вчора (26 cічня – Ред.) у під’їзді будинку, де я мешкаю, відносно мене скоєно напад. Невідомі особи назвали мене по імені, я відгукнувся і потім мені завдали ушкодження в області правого ока. Невідомі особи втекли з місця події і не взяли жодну з моїх особистих речей», – заявив Гурницький.

За його словами, цей випадок він пов’язує із професійною діяльністю, оскільки останнім часом фіксує порушення виборчого законодавства на території Кіровоградської області.

Громадський омбудсмен звернувся до лікарні та написав заяву в поліцію.«Гурницький є заявником до поліції у одній справі щодо розміщення агітаційних матеріалів без вихідних даних на білбордах із зображенням одного із кандидатів у президенти  України та свідком ще у ряді подібних заяв в поліцію по білбордах із зображенням інших п’яти кандидатів», – зазначили у Громадській мережі «ОПОРА».

Координатор спостереження за виборами мережі «ОПОРА» у Кіровоградській області Зоя Лебідь наголосила, що організація розцінює цей напад «як тиск на спостереження за виборчою кампанією».

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія дозволила 13 громадським організаціям спостерігати за виборами президента. Серед зареєстрованих і Громадянська мережа «ОПОРА».

About the author /


Post your comments