Волкер зробив важливу заяву про воєнний стан та російську агресію в Україні

За словами спеціального представника Державного департаменту США у справах України Курта Волкера, США впевнені, що атака Росії на українські кораблі була повністю незаконною.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Верховну Раду України.

«Це була незаконна претензія на морські територіальні води. Незаконним було блокування і захоплення кораблів та моряків», – сказав Волкер.

Крім того за його словами, 18 грудня у Брюсселі під час зустрічей з представництвом ЄС і НАТО було наголошено, що Росія діяла незаконно – це була військова агресія.

Курт Волкер зазначив, що США підтримують прагнення України зміцнити власну боєготовність для відповіді на російську агресію, додавши, що важливим є не продовжувати у часі дію воєнного стану і дотримуватись демократичних принципів.

За словами спецпредставника, у січні 2019 року Конгрес США буде вирішувати питання виділення наступних 125 млн доларів військової допомоги Україні – 50% допомоги на наступний рік.

«У Америки є бажання підтримати Україну у її намірах зміцнити оборону на морі, берегової лінії і повітряної оборони», – запевнив Волкер.

Зазначимо, 18 грудня Курт Волкер прибув до Києва із дводенним візитом.

Нагадаємо, раніше Волкер повідомив, що найближчими місяцями його країна може здійснити продаж воєнного спорядження Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

About the author /


Post your comments