«Укрпошта» домовилася з Пенсійним фондом про доставку пенсій

«Укрпошта» досягла угоди з Пенсійним фондом України (ПФУ) щодо доставки та виплати пенсій у 2019 році за рахунок 500 млн гривень, виділених із держбюджету на 2019 рік.

Філії «Укрпошти» в усіх областях України успішно провели переговори і підписали відповідні протоколи з регіональними управліннями ПФУ, повідомили в прес-службі компанії.

«Укрпошта» продовжить виплачувати пенсії в 2019 році і доставляти їх, як і раніше, в усі населені пункти країни: як у великі міста, так і в маленькі і віддалені села», – цитує прес-служба генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського.

Також «Укрпошта» офіційно припиняє з 17 грудня 2018 року «всі дії, пов’язані з оптимізацією сільської мережі». Крім того, буде проведено роботу з працевлаштування на вакантні посади колишніх працівників у разі їх звернення. Зараз в «Укрпошті» незаповненими є тисяча сто вісімдесят вісім вакансій листонош і 667 вакансій операторів.

Нагадаємо, в проект державного бюджету на 2019 рік заклали 500 млн гривень на фінансування зарплати листонош «Укрпошти», які доставляють пенсії.

About the author /


Post your comments