«Соціалісти» по виклику: у Чернігові організовують проплачені акції

Останнім часом у Чернігові активізувалися так би мовити давні політичні заробітчани – псевдоактивісти, які за гроші влаштовують акції. Фішка не нова. Це окремий вид доволі вигідного заробітчанства. На чолі спектаклів стоїть Дмитро Зінін, який нині зафарбувався під «соціалістів». Він водить демонстрації під прапорами «Соціалістичної партії» і у супроводі спеціально підготовленого натовпу.

Сьогодні, 20 грудня, у чернігівських «соціалістів» був хлібний день – одразу дві сесії: у міській та обласній радах. А тому замовлення довелося відпрацьовувати оперативно. Встигли і там і там – картинку треба ж було створити для «заряджених» ЗМІ.

Але спіткало «соціалістів» нещастя. Їх спіймали на гарячому під час роздачі грошей людям за участь у проплачених акціях. Громадський активіст Євген Волошин відзняв усе на відео і опублікував у Facebook.

 

А тепер увага! Якщо уважно проаналізувати відео з демаршу «соціалістів» на сесії Чернігівської обласної ради і відео з роздачі грошей у сквері, то можна помітити дві дуже цікаві деталі. По-перше, там і там фігурують одні й ті самі люди.


 

 

About the author /


Post your comments