Переважна більшість українців незадоволена роботою діючої влади

Дві третини українців незадоволені діяльністю президента Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Про це свідчать дані всеукраїнського соціологічного дослідження, яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у жовтні-листопаді 2018 року.

На запитання «Наскільки Ви задоволені діяльністю президента Петра Порошенка?» лише 3,4% респондентів у жовтні і 3,9% респондентів у листопаді відповіли, що цілком задоволені, «скоріше задоволених» діяльністю Порошенка виявилось 15,2% у жовтні та 13,2% у листопаді. Кількість тих, хто «скоріше не задоволений» склала 29,5% та 28,4%, а кількість «зовсім не задоволених» збільшилась з 46,2% у жовтні до 49% у листопаді. Не змогли дати відповідь на поставлене запитання близько 5,5%.  

Майже так саме негативно, як і діяльність президента, оцінили роботу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана: кількість «цілком задоволених» діяльністю прем’єр-міністра опитаних склала 2,2% та 2,5% у жовтні, листопаді відповідно, «скоріше задоволених» – 10,3% та 8,9%, «скоріше не задоволених» – 32,1% та 30,9%, а кількість «зовсім не задоволених» – 46,2% у жовтні та 48,8% у листопаді. Не змогли дати відповідь на поставлене запитання близько 9%.

На запитання «Як Ви вважаєте, чи дотримуються в Україні права людини?» більшість  респондентів відповіли «швидше ні» (37,9%) та «абсолютно ні» (24,9%). Проте, 21,5% опитаних вважають, що права людини швидше дотримуються, а 3,7% впевнені в цьому. 12,1% не відповіли на запитання.

Дослідження відбувалось з 5 по 7 жовтня та з 18 по 20 листопада у рамках проекту «Національний омнібус». Загалом опитано 2245 респондентів.

Нагадаємо, майже половина українців вважають, що реформи, які проводяться в країні, є неправильними

About the author /


Post your comments