Депутати Золочівської райради вимагають розірвати дипломатичні та торговельні зв’язки з Росією

Депутати Зоолочівської районної ради підтримали звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо засудження акту агресії Російської Федерації 25.11.2018 р., вони вимагають розірвання дипломатичних відносин і торговельних зв’язків з РФ.

Відповідне звернення депутати районної ради одноголосно підтримали вчора, 4 грудня, на позачерговому засіданні сесії. Про це ІА ZIK повідомили у Золочівській районній раді

Депутати Золочівської районної ради засуджують прямий акт агресії Російської Федерації 25.11.2018 р., який відбувся у морі біля Керченської протоки.

Депутати звернулися до Президента України, депутатів Верховної ради України докласти усіх можливих зусиль для найшвидшого визволення наших моряків із російського полону.

«Вимагаємо від вищого керівництва держави посилення дипломатичного тиску на Російську Федерацію за всіма доступними напрямками та аж до повного розірвання дипломатичних відносин.

Також вимагаємо припинити торговельні зв’язки та перекрити будь-які бізнесові стосунки на період, поки Росія не припинить анексію Криму, окупацію територій Донецької та Луганської областей, не виведе з цих територій війська. Вважаємо недопустимими будь-яких взаємини з країною, яка є окупантом нашої території»,– йдеться у зверненні депутатів райради.

About the author /


Post your comments