Захоплення українських катерів в Азовському морі: Порошенко виступив з жорсткою вимогою

Президент України Петро Порошенко звернувся до керівництва Російської Федерації з вимогою негайно звільнити українських моряків, а також кораблі, які напередодні захопили в Керченській протоці.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у своєму зверненні Порошенко говорить про порушення норм міжнародного права, а також вимагає терміново повернути катери, буксир і військових моряків.

РОСІЯ АТАКУВАЛА УКРАЇНУ В АЗОВСЬКОМУ МОРІ: ВСІ ПОДРОБИЦІ, ФОТО ТА ВІДЕО

У свою чергу російські ЗМІ пишуть, що МЗС Росії тільки готує розгорнуту заяву щодо ситуації в Керченській протоці.

Як відомо, малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» були вражені вогнем противника 25 листопада. Кораблі втратили хід. Рейдовий буксир «Яни Капу» також примусили до зупинки. У підсумку всі три кораблі захопили російські спецназівці, поранення, за інформацією Міноборони України, отримали 6 військових моряків.

Зараз захоплені кораблі пришвартовані на Генмоле в Керчі. НАРОДНА ПРАВДА публікувала перше відео із захопленими росіянами кораблями.

Також у мережі з’явилися фотографії з керченського порту – на малому броньованому артилерійському катері «Нікополь» знаходяться люди в спеціальному одязі, схожому на спеціальний морський загін.

Після захоплення катерів і буксира РНБО і президент України Петро Порошенко затвердили введення воєнного стану в країні.

ВОЄННИЙ СТАН: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Також повідомлялося, що Україна просить своїх союзників і міжнародних партнерів надати військову допомогу для захисту територіальної цілісності та суверенітету в рамках міжнародно визнаних кордонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

About the author /


Post your comments