Поліція не побачила злочину в побитті журналістів на вечірці у Луценка

Поліція не побачила ознак кримінального правопорушення в побитті журналістів програми «Схеми» співробітниками управління державної охорони (УДО) у вересні 2017 року.

Про це у себе на сторінці в Facebook написав голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко, посилаючись на відповідь Головного управління Національної поліції в Київській області.

«Нагадаю, у вересні 2017-го року співробітники УДО скоїли напад на журналіста Михайла Ткача і оператора Бориса Троценка поряд з ресторанним комплексом біля Києва (оператор отримав пошкодження руки). Ситуація отримала великого розголосу, розглядалася на засіданні парламентського Комітету свободи слова. Журналістська спільнота була обурена цинізмом співробітників УДО, чия нахабна поведінка була зафіксована на відео.. Але… Пройшов рік. І показовий напад на журналістів, які мають сміливість вимагати від топ-посадовців підзвітності, поповнює сумний список системної безкарності», – написав Томіленко.

Як відомо, в ресторані, біля якого співробітники держохорони напали на журналістів, відзначали весілля сина генерального прокурора Юрія Луценка.

About the author /


Post your comments