Влада може використати відомості про тих, хто голосуватиме на “виборах” в ОРДЛО, – Тука

Українські компетентні органи можуть використовувати інформацію про осіб, які приймали при приймуть участь у “виборах” керівництва угруповань “ДНР” і “ЛНР”.

Про це розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, повідомляють “Новини Донбасу”.

Раніше від імені Туки в соцмережі Facebook з’явилася публікація про те, що українські “компетентні органи давно отримують інформацію” від представників угруповань “ДНР” і “ЛНР”. Підкреслюється, що влада також отримує списки учасників “призовних комісій” ОРДЛО, і списки “призовників”.

“Отримують вони і списки різних “членів”. Членів призовних комісій (і, звичайно, самих призовників), членів “виборчих комісій”.

В тому числі – і списки тих, хто прийде “голосувати” отримають! Цікаво потім буде зпівставити ці списки з реєстрами переселенців, наприклад”, – йдеться в публікації. Георгій Тука розповів, чи означає це, що МінТОТ ініціюватиме скасування соціальних виплат для осіб, що голосували на “виборах” в ОРДЛО.

“Ні, нічого ініціювати не будемо. У нас немає таких повноважень”, – запевнив заступник міністра. При цьому він додав, що є інші організації, у яких є повноваження використовувати інформацію про тих, хто голосував. “Як вони її будуть використовувати – це вже на їх розсуд”, – додав Тука.
About the author /


Post your comments