В «Аграрній партії» заявляють про спробу захоплення політсили Медведчуком і Ко

Глава «Аграрної партії» Віталій Скоцик заявив про спробу захоплення влади в політичній силі.

Про це він сказав на прес-конференції, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За його словами, «Аграрна партія» зайняла третє місце на виборах в ОТГ, чим зацікавила як внутрішніх, так і зовнішніх опонентів.

«Мені особисто Грановський – політтехнолог Медведчука, пропонував покласти партію під проросійські сили. Після того, як я відмовився, вони з представниками уряду та колишнього штабу Тимошенко почали спробу захоплення влади у партії. Підбурювали осередки, створювали негативний імідж голові партії», – сказав Віталій Скоцик.

За його словами, нині тривають спроби підкупу голів регіональних осередків.

«Зараз йдуть спроби скупити голів обласних осередків за гроші, ймовірно російського походження, про що будуть відповідні заяви до правоохоронних органів», – підкреслив Скоцик.

Нагадаємо, раніше екс-міністр оборони і можливий кандидат в президенти Анатолій Гриценко заявляв, що в Україні наразі в «олігархічному міжсобойчику» розробляється сценарій, за яким президентом на наступних виборах «ставлять» лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко, прем’єром – співголову «Опозиційного блоку» Юрія Бойка, а спікером парламенту – кума президента Росії Віктора Медведчука.

About the author /


Post your comments