У Порошенка заявили про намір продати завод «Кузня на Рибальському»

Фонд «Прайм Ессетс кепітал», який управляє активами президента Петра Порошенка, збирається продати суднобудівний завод «Кузня на Рибальському».

Про це повідомив речник президента Святослав Цеголко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, «Прайм Ессетс Капітал» досяг принципової угоди про продаж «Кузні на Рибальському» вітчизняному покупцеві.

Цеголко зазначив, що в разі, якщо Антимонопольний комітет України надасть згоду й будуть вирішені всі формальності, угоду підпишуть і реалізують.

Принагідно він також нагадав, що у січні 2016 року Порошенко передав свій найбільший актив – компанію Roshen – у довірчу власність Rothschild. У квітні минулого року було закрито у Росії Липецьку кондитерську фабрику. Щодо Севастопольського морського заводу в Криму, який теж належав Порошенку, то він був конфіскований окупантами.

«Жодних «аграрних чи крохмальних бізнесів у РФ», про які безпідставно та неправдиво твердять опоненти, у Петра Порошенка нема», – заявив прес-секретар президента.

Як відомо, понад 40 народних депутатів вимагають від президента Петра Порошенка публічної відповіді щодо низки питань, серед яких – офшори й бізнес у Росії. У «Блоці Петра Порошенка» таку вимогу назвали «брудною технологією».

About the author /


Post your comments