Ситник назвав «роботою» конфлікт НАБУ з САП

Голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник стверджує, що у його відомства немає конфлікту зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Про це керівник відомства заявив під час брифінгу на першому антикорупційному фестивалі ДумкоFest, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«В мене немає відчуття конфлікту. Тоді конфліктом можна назвати будь-які підозри, які оголошуються фігурантам за тими справами, які ми розслідуємо. Виконання нашої роботи щодо будь-кого — чи це детектив НАБУ, чи це прокурор САП – це не є конфлікт, це виконання нашої роботи. І не директором НАБУ Ситником, а детективами НАБУ, слідчими і прокурорами ГПУ. Якщо у нас є інформація щодо неправомірних дій будь-кого, ми вживаємо законны заходи і фіксуємо правопорушення», – заявив Ситник.

При цьому, Ситник розповів, що наразі зберігає з главою САП Назаром Холодницьким робочі відносини та сподівається, що вони продовжаться.

Як повідомлялося, конфлікт між НАБУ та САП сформувала влада, оскільки боїться відкриття кримінальних справ на оточення президента.

About the author /


Post your comments