Омелян за серпень отримав 68 тис. грн при окладі 10 тисяч

Міністр інфраструктури Володимир Омелян за серпень отримав 68,2 тис. гривень заробітної платні, а його заступники – від 15,2 тис. до 20,4 тис. гривень.

Про це передають Українські Новини з посиланням на відповідь міністерства.

Так, посадовий оклад Омеляна становить 10,2 тис. гривень, надбавка за вислугу років – 5,09 тис. гривень, надбавка як державному експерту з питань таємниць – 2,03 тис. гривень, компенсація за роботу в умовах режимних обмежень – 2,03 тис. гривень, за інтенсивність праці – 10,2 тис. гривень, премія – 13,4 тис. гривень, відпускні – 21 тис. гривень.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк заробив 15,2 тис. гривень, а інший заступник Віктор Довгань – 20,4 тис. гривень. Державний секретар Андрій Галущак отримав 68 тис. гривень заробітної платні.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро повідомило Володимиру Омеляну про підозру в незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації.

14 вересня Солом’янський райсуд Києва відпустив Омеляна на поруки нардепа від «Народного Фронту» Федора Бендюженка та міністра спорту Ігоря Жданова. Міністр після цього заявив, що у відставку не піде і пригрозив судом за порушену проти нього справу.

About the author /


Post your comments