Майже півсотні нардепів проігнорували 90% голосувань у вересні

46 народних депутатів у вересні пропустили 90% голосувань Верховної Ради. Із них 11 парламентарів – не проголосували жодного разу за місяць.

Про це повідомляє Комітет виборців України.

Так, нульові показники голосувань мають Євген Мураєв, Костянтин Жеваго, Дмитро Ярош, Лев Підлісецький, Юрій-Богдан Шухевич. Жодного разу не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

Не брали участі в голосуваннях В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які раніше заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савченко, котру утримують під вартою.

Частина нардепів проголосували лише кілька разів. Серед них – Віталій Чепинога і Вадим Рабінович (взяли участь в 0,4% голосувань), Юхим Звягільський (0,8%), Юрій Солод (1,6%), Наталія Королевська (2%), Сергій Ларін (3,1%), Анатолій Гіршфельд (3,1%), Дмитро Добкін (4%), Денис Омельянович (4%), Сергій Льовочкін (4%), Нестор Шуфрич (4%), Григорій Немиря (4,3%), Іван Фурсін (5%), Микола Скорик (5%).

Часто політики ігнорують голосування, хоч і були офіційно зареєстровані на засіданні. Зокрема, Сергій Ківалов та Михайло Поплавський реєструвалися на всіх засіданнях Ради, але взяли участь лише в 8% та 10% голосувань відповідно.

Всього у вересні відбулося дванадцять пленарних засідань парламенту, на яких було проведено 255 голосувань.

Нагадаємо, у серпні 172 народні депутати, із яких 21 – мають житло в Києві або околицях, отримали компенсацію на винайм житла на загальну суму 3,53 млн гривень.

About the author /


Post your comments