Ляшко про заяви Порошенка: Співатиме добре, як підмосковний соловейко

Ключовою проблемою президента Петра Порошенка є те, що він багато говорить, і багато з того, що він говорить, – протирічить тому, що він робить.

Про це у кулуарах Верховної Ради заявив лідер «Радикальної партії » Олег Ляшко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Говорив про деолігархізацію, в підсумку маємо одного олігарха – в президентському кабінеті. Говорив, за тиждень закінчить війну, через чотири роки вибачається за те, що дав завищені обіцянки. Зараз знов перед новими виборами даватиме завищені обіцянки, щоб потім через чотири роки вибачатися», – заявив Ляшко.

Зміни до Конституції щодо прагнення України до членства в НАТО стали політологічною, розмінною монетою у виборчій кампанії чинного президента Петра Порошенка, вважає нардеп.

Він також нагадав, що в 2014 році представники БПП були проти перспективи членства України в НАТО.

«Сьогодні перед виборами президент Порошенко раптом про це згадав. Про армію, про мову, про церкву», – наголосив Ляшко.

Нардеп додав, що Порошенко по сьогоднішній день розмовляє російською мовою і «лише на плакати вішає «Мова».

«А за армію, красти менше на оборонпромі потрібно, і буде армія ще сильніша. І тому крім мови, віри, церкви й армії людям ще потрібна робота, зарплата, хліб, медицина і достойне життя», – сказав він.

За словами Ляшка, мова, церква чи армія не є питанням виборів, «а має бути щоденно в пріоритеті кожного, хто розповідає, що служить Україні».

«А от на вибори треба йти, щоб змінити економічну політику, щоб дати людям роботу, зарплату, подолання бідності і достойний рівень життя. Якщо президент Порошенко, якщо всі інші нездатні цього запропонувати, для чого ви йдете на вибори?», – зазначив політик.

Він також підкреслив, що майбутній виступ-послання Порошенка в парламенті він пов’язує лише з наступними президентськими виборами.

«Співатиме добре, як підмосковний соловейко. А от робить – погано», –резюмував лідер «Радикальної партії «.Нагадаємо, раніше політичний аналітик Дмитро Корнійчук заявив, що чинний президент Петро Порошенко розуміє, що не зможе виграти президентські вибори.

About the author /


Post your comments