Поліція «зливає» справу про махінації на 600-мільйонному тендері щодо Шулявського мосту

Печерська поліція Києва не вважає криміналом подання компанією, пов’язаною із народним депутатом Максимом Микитасем, підроблених документів на тендер з реконструкції Шулявського мосту в столиці вартістю майже 600 млн гривень.

Про це інформує Центр протидії корупції (ЦПК) з посиланням на відповідь поліції.

Йдеться про ТОВ «Спецбуд-Плюс», яке подало довідку начебто від ДП «Державний будівельний комбінат» Управління справами Апарату Верховної Ради. Як виявилося згодом, держпідприємство такої довідки фірмі не надавало.

У поліції відповіли на це, що перевірку, яку було розпочато на підставі звернення ЦПК, припинено, оскільки не виявлено жодних ознак кримінального правопорушення.

«Така відповідь свідчить про те, що справу просто-напросто закриють або вже закрили. Це показує, що в нас можна підробляти офіційні бланки, документи для тендерів і ніякого порушення правоохоронці в цьому не побачать, а відповідно – покарання також не буде», – зауважив юрист Денис Свириденко.

Крім того, зазначають у Центрі, поліція охарактеризувала заяву про злочин «зверненням громадян» і перекинула справу на дільничних інспекторів, які більше займаються справами про побутові крадіжки, а не підробку документів у тендерах на значні суми.

Як відомо, за право реконструювати Шулявський міст змагалися дві компанії у непрозорому тендері. І компанія-переможець, і її основний конкурент тісно пов’язані з відомим столичним забудовником, нардепом Максимом Микитасем – добрим знайомим мера Віталія Кличка.

About the author /


Post your comments