Порошенко хоче знищити НАБУ ще до початку виборів – Лещенко

Президент Петро Порошенко хоче знищити Національне антикорупційне бюро ще до початку виборів, щоб убезпечити себе від неприємностей під час виборчої кампанії.

Про це заявив народний депутат Сергій Лещенко в ефірі телеканалу ZIK.

На його думку, призначення третім аудитором НАБУ Павла Жебрівського, який є давнім політичним соратником президента, створило значну загрозу для директора бюро Артема Ситника, адже утворена комісія є заангажованим органом, що діятиме на догоду владі.

«Яким може бути якість цього аудиту? Людина не просто має політичні амбіції, а й є заангажованою до президента», – обурився Лещенко.

За його словами, президент чекав, поки парламент призначить свого аудитора, щоб зрозуміти, яким буде розклад усередині цієї комісії.

«Тож він заповнив останню квоту близькою для нього людиною, щоб отримати цю структуру у потрібному для нього вигляді. Таким чином зможе або звільнити керівника НАБУ, або ж взяти його на гачок. Іншого ж сценарію було складно очікувати», – зазначив нардеп.

Нагадаємо, глава НАБУ Артем Ситник заявив, що призначення Павла Жебрівського на посаду аудитора не відповідає критеріям положень закону про бюро.

About the author /


Post your comments