Ryanair продає квитки без згоди з аеропортом «Бориспіль»

Ірландський бюджетний авіаперевізник Ryanair запустив продаж квитків на час прильоту до Києва, не домовившись з аеропортом «Бориспіль». Про це Ліга.нет повідомив генеральний директор аеропорту Павло Рябікін.

За словами керівника аеропорту, час для прильоту літаків Ryanair до Київ збігаються з періодами ранкових і вечірніх пікових вильотів. При цьому, в ці відрізки часу на 1-2 години перевищена пропускна спроможність.

Рябікін вважає, що авіаперевізник Ryanair досі не подав запит на слоти до аеропорту. Але аеропорт направив до авіакомпанії листи, де вказані блоковані часові відрізки, коли «Бориспіль» не зможе обслужити лоукостер через завантаженість.

Дії Ryanair, яка може прилітати у пікові години, створить колапс в аеропорті.

«Їм (літакам — ред.) доведеться простоювати дві години, тому що потрібно буде чекати вільного автобуса, гейта, стоянки тощо», — зазначив Рябікін.

При цьому директор вважає, що у випадку, якщо кількість щоденних рейсів з Борисполя збільшити до 15, то аеропорт зможе відкрити термінал F під авіакомпанію.

Нагадаємо, 23 березня аеропорти «Бориспіль» та «Львів» підписали договір з Ryanair. З «Борисполя» літаки авіакомпанії літатимуть у 10 напрямках, а зі «Львова» в п’яти.

About the author /


Post your comments